0 Recenzie SKU: h953

15 Štýly Cat Eye Magnet Stick pre Gel Polish Lak 3D Linky Pásy Silný Vplyv Stick Magické Rada Nail Art Nástroje Veľkoobchod

Skladom


Cat eye magnet

Ako používať: 1. maľovať base gel, liek 2 minúty s LED svetlom; 2. farba cat-eye poľský, liek 2 minúty s LED svetlom; 3. farba cat-eye poľský znova, žiadny liek, magnet stick blízkosti klinec o 2 mm, potom krásny vzor ukáže sa, potom vyliečiť ju práve teraz, o 2 minúty s LED svetlom 4. V poslednej, maľovať stierka, liečiť 3 minúty.

Balík obsahuje: 1 kus vzor magnet

Prepravné Podmienky: pošleme Vaše Objednávky Do 2Days Po tom, čo Sme Dostali Vašu Platbu.Prosím Vyberte Poštovné Ste Chceli.Pre Dopravu, Radi by Sme Zaviesť Podrobnosti Pre Vás Tu: (1).Doprava zadarmo Na E-balík alebo Čína Príspevok Air Mail.Ak Ste Ochotní Použiť Expresná Doprava, Budete Musieť Zaplatiť Dodatočné Náklady Pre Objednávku. (2).E-balík je Len Pre NÁS, Zákazníkov, To Trvá asi 12Days, Aby sa Dospelo . (3).Čína Príspevok Air Mail je Poslať Najviac Kalórií, To Trvá asi 20 Dni, Aby sa Dospelo. (4).Ak sa rozhodnete EMS/DHL/UPS Shipping, Trvá 5-8Days, Aby sa Dospelo.Pre Tento Produkt, Ktoré Obsahujú Batérie, Odporúčame vám, aby Ste Vybrali EMS Zásielky.DHL a UPS Má Prísne Politiky Pre Batériu Objednávky.

Zákazník Vzdialenosť: Každá Krajina Má Rôzne Tarify Politiky, Prepáč, Že Nie Sme Zodpovední Za Zákazník Schválení.Láskavo Si Všimnú!

Po-Predajný Servis: Sme Profesionálne Obchodné Spoločnosti.Ponúkame Dobré Po-predajný Servis Pre Vás.Ak Máte Akékoľvek Otázky O Našich Produkt Alebo Službu, Prosím Poslať Správu NÁM.Odpovieme Vám Hneď AKO to bude Možné.

Spätná väzba : Ak Ste Spokojný S Našim Výrobkom, Láskavo Dovolenku Plnú hviezd a Dobrú spätnú Väzbu Pre nás.Vaša spätná Väzba bude Povzbudiť, aby sme to ROBIŤ Lepšie V Ďalšom.Vďaka!Návrat politiky vrátime vám, ak sa vrátite položky v rámci 15days od prijatia položky.ak nie ste spokojní s položku alebo poškodiť položky, prosím, kontaktujte nás po prvé, pred otvorením pre tento prípad.budeme späť k vám do 24 hodín ( okrem víkendu) a vyriešiť to pre vás čoskoro s náhrada alebo odškodnenie.Ďakujeme!

€2.10 €2.47

Zdieľať

Gél Auta Nechtov, Lak Na Nechty Essi, Gel Polish, Vso Nechty, Cat Eye Gel Polish, Gél Lak, Dh Nechty, Zdoben Nechty, Oko Mačka, Ts Cat Eye.

NET WT app 13g
Používa Sa Pre Mačka oči, poľský, lesk prášok
Zložka Plastové+magnet
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Nechty Gel
Množstvo 1pcs
Názov Značky FWC
Druh Iné
Číslo Modelu 2019-027
Vyhľadávanie