0 Recenzie SKU: h921

Malé Zvieratko Posteľ Škrečkov hojdacia sieť Double-layer hojdacia sieť Škrečkov Závesné Lôžko Klietka pre Fretky Veverička

Skladom


Odrážky:

1、Double-layer hojdacia sieť Dizajn: Geometrické bludisko hojdacia sieť, viac hrať a skryť priestory, zvýšenie zábava zvieratá.

2、High-kvalitný materiál: Vyrobené z hodvábne tkaniny a mäkký hrubé plyšové handričkou, pohodlné, bezpečné a teplé, univerzálne vo všetkých ročných obdobiach.

3、To je teplý hojdacia sieť je vhodná pre všetky druhy malých zvierat: chinchillas, chinchillas, fretky, králiky, morčatá a iné malé zvieratá. .

4、plne Využiť Priestor: škrečka domáce zvieratá poskytujú komfortný priestor pre aktivity, umožňujúce malé domáce zvieratá sleep a odpočinku v štyroch ročných obdobiach.

5、háčik je flexibilné a pohodlné používanie, s štyri zinkové spony, ktoré je vhodné opraviť.

Funkcie:

1. Double-layer hojdacia sieť Dizajn: Geometrické bludisko hojdacia sieť, viac hrať a skryť priestory, zvýšenie zábava zvieratá.

2. Vysoko-kvalitný materiál: Vyrobené z hodvábne tkaniny a mäkký hrubé plyšové handričkou, pohodlné, bezpečné a teplé, univerzálne vo všetkých ročných obdobiach.

3. To je teplý hojdacia sieť je vhodná pre všetky druhy malých zvierat: chinchillas, chinchillas, fretky, králiky, morčatá a iné malé zvieratá. .

4. Plne Využiť Priestor: škrečka domáce zvieratá poskytujú komfortný priestor pre aktivity, umožňujúce malé domáce zvieratá sleep a odpočinku v štyroch ročných obdobiach.

5. Háčik je flexibilné a pohodlné používanie, s štyri zinkové spony, ktoré je vhodné opraviť.

Špecifikácie:

Názov: Škrečkov Hojdacia Sieť

Farba: khaki, modrá

Veľkosť: asi 23*23 cm/9.06*9.06 palec

Materiál: diamant velvet

Nižšie vrstvy: cca 23*23 cm/9.06*9.06 palec

S hornej vrstvy: cca 16*16 cm/6.30*6.30 palec

Váha: cca 66g

Vhodné: je vhodný pre škrečky, lietajúce veveričky, veveričky, med klzáky, chinchillas, ježkovia, noriek a iné malé zvieratá.

Balenie Zoznam:

1*Škrečkov Hojdacia Sieť

€4.92 €7.58

Zdieľať

Diamant Farby Strom, Bludisko Klietka, škrečok, Mačka Koláč, Dzhungar Klietka, škrečok, Hojdacia Sieť Pet, Jungle Klietka, škrečok, Wild Klietka, škrečok, Kolo Klietka, škrečok, Diamond Láska Strom, Fretka.

Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál diamond velvet
Číslo Modelu FJ00476
Vyhľadávanie