0 Recenzie SKU: h90665

Šifrovanie Mäkké čistej tkaniny oka perlinkové tkaniny tkaniny DIY patchwork materiál pre Horkú sukne, šaty šesťhranné pletivo 6meters / veľa DF1

Skladom


vitajte našom obchode

Budeme ponúkať najlepšie nákupné prostredie pre vás.Môžete nájsť

najviac módne oblečenie a vosk tkaniny tu s

nižšia cena .

My zvyčajne ponúkajú zľavu pri celebreate dovolenku.

Tak prísť a dostať to, čo potrebujete!Prosím, obráťte sa na predajcu, pred nákupom!PRODUKT SCENÁRE, šírka:150 cm Hmotnosť:50G/M Použitie:používa sa na výrobu odevov, šaty, závoj, princezná šaty, svadobné, obrazoviek, vlasové ozdoby, atď.Poznámka: Všetky tkaniny sú zdobené ručne.Položka môže opustiť surové okraja a môže mať 1-2 cm odchýlka existovať.prosím odpusť mi, ďakujem.Vzhľadom na rozdiely v počítačové monitory, aktuálne farby sa môžu mierne líšiť od tých, ktoré sa zobrazuje.Ak si kúpite viac, priebežne budeme vám.

Kupujúci čítať

1. Bežný tovar prostredníctvom DHL, fedex je zadarmo, môžete si tovar po 3 až 7 pracovných dní, dúfame, že všetci zákazníci dostanú tovar prvýkrát. (okrem špeciálnych)

2. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v projekte cenu alebo prepravné náklady, je na zodpovednosti kupujúceho, kupujúci je zodpovedný za krajiny daňového zaťaženia a/alebo povinností, ak je to potrebné.

3. 3 dní vrátiť politike, ak existuje akékoľvek poškodenie tovaru, napíšte nám fotografie, pošleme nový tovar čo najskôr, tovar, ktorý nie sú spokojní, budeme akceptovať vrátenie peňazí alebo zmeniť, ale nebudete používať alebo poškodenia tovaru,

4 keď sa zobrazí tovar, prosím, potvrďte prevzatie tovaru, ak ste spokojný, dúfam, že nám môže dať päť-hviezdičkový dobrú spätnú väzbu, vaša odozva je náš rast je dôležité usmernenie.

5. Ukladáme všetky výrobky sú všetky reálne streľba, ale preto, svetla, Uhol a obrazovka počítača rôznych dôvodov, materiál skutočných farieb môže byť trochu mimo farieb a obrázkov, vezmite prosím na vedomie, keď zákazník objedná, prosím, potvrďte farbu vybraného.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás, budeme riešiť na vás, kým budete spokojní.

Veľmi pekne vám ďakujem za váš príchod

Dúfam, že budeme mať dobrú spoluprácu

Spokojní, prosím, dajte nám päť hviezdičkový chvála

€8.77 €10.70

Zdieľať

Jdl Poplatok 4, Textílie Plachtou, Plachta Na Nákladných, Jbl ísť Ns, čistých Priestorov Coverall, Coverall Oblek, Sprej Oblek, živica Oka Textílie, Plameň Háčik, Farebné Oka Textílie.

Technics Netkaných
Pletené Typ Útek
Typ Produktu Spandex Textílie
Semiš Textílie Typ párty ,svadba ,odev, oblek
Druh Plachta
Funkcia Anti-Obaľovanie
Materiál Vyšívané Gázy
Vzor Drop Ihly
Štýl kríž
Netkaných Technics Steh-Lepené
Šírka 150cm
Vyhľadávanie