0 Recenzie SKU: h851

1 Pár Kompresie Artritída Rukavice Premium Artritickej Bolesti Kĺbov Úľavu Na Ruky Rukavice Zápästia Úľavu Od Bolesti Terapia Náramok

Skladom


Popis:

Naše Pol prsta Kompresie Artritída Rukavice sú určené pre mužov a ženy, ktorí trpia bolesť v rukách, artritída a ďalšie.Tieto rukavice sú pol prsta, takže môže vykonávať každodenné úlohy aj na sebe.

Funkcie:

Funkčné Rukavice Pre Fitness A Denné Nosenie: Zvlášť dobre hodí pre stimuluje krvný obeh, obnovenie od zranenia, bolesti a urýchľuje hojenie.

Pohodlné A Mäkké: rukavice veľkú schopnosť opotrebenie a odolnosť vám mäkké strane pocit a priedušná nosenie.

Pol-prst Dizajn: Príjemné na dotyk a uchopenie položky s prstami, a tak ako aj písanie, hranie hier, a tak zatiaľ čo na odľahčenie tlaku.

Pružné rozšírenie Pokrytia Na Zápästie: Aby rukavice sa vzťahuje na zápästie dobre a poskytnúť hladké nosiť vo všetkých ročných obdobiach.

Príležitostiach: rukavice, ktoré môžu byť nosené ako muži a ženy vhodné pre vonkajšie jazda na bicykli, horolezectvo, cvičenie, beh a tak ďalej.

Špecifikácia:

Názov Produktu: Kompresia Rukavice

Druh: Unisex, Pol prsta Rukavice

Materiál: Bavlna Polyuretánu

Farba: Sivá

Vhodné Pre: Antiedemic Fyzikálnej Terapie, Zdravotníctva, Jazda Na Bicykli, Údržba Horolezectvo, Outdoor Športy

Veľkosť Voliteľné: S/M/L

Balík Obsahuje:

1 Pár x Kompresie Rukavice

€6.00 €9.68

Zdieľať

Artritída Rukavice Kompresie Zadarmo, Artritída Kompresie Rukavice Bez Prstov, Kompresia Rukavice Artritídy, životopisy, Kompresia Kompresia Rukavice, Anti Artritída Medi Kompresie Terapia Rukavice, Artritída úľavu Kompresie Rukavice, Meď Kompresie Rukavice Práce Artritídy, Artritída Rukavice Kompresie Béžová, Magnetické Anti Artritída Kompresie Rukavice, Dr. Artritída Kompresie Rukavice.

Hrúbka hrubé
Pôvod CN(Pôvodu)
Použitie Záhradníctvo
Vonkajší Materiál Nylon
Materiál Mikrovláknovú
hmotnosť <70g
Vyhľadávanie