0 Recenzie SKU: h843

CK-6 Palivo Benzín Injektor Cleaner Tester Testovanie Automobilových Ultrazvukový Čistič

Skladom


CK-6 Palivo Benzín Injektor Cleaner Tester Testovanie Automobilových Ultrazvukový Čistič

Popis Výrobku:

* Text na ovládacom paneli je vlastne v angličtine, prosím, v druhu prednosť.Tryska čistenie a testovanie nástroja je druh mechanické a elektrické integrácie produkt, ktoré je kombinované s ultrazvukové technológie čistenia a mikropočítačové tlak oleja uzavreté slučky kontroly.Produkt analógový motorom rôznych podmienok, rôzne lokomotívy palivové vstrekovacie trysky na čistenie.Zariadenie je automobilový opravy priemysel, automobilový priemysel údržba, automobilový výskum a vzdelávanie oddelenia potrebné a prednostné vybavenie.

Táto najnovšia generácia ultrazvukové injektor cleaner.Môžeme čistenie a testovanie benzínovej auto a motocykel injektor s týmto strojom.Môžeme dokonca čisté palivový systém, je vhodné na odstraňovanie oxidu od svojho palivový systém, testovanie úniku ,Jednotnosť,inbreathe o injekčne.

Hlavné Funkcie:

Na ultrazvukové čistenie (s ohrevom funkcie): Súčasné ultrazvukové čistenie jedného alebo viacerých tryska, môže úplne odstrániť oxid injektor.Kontrola a testovanie užívateľov je injekcia situácie: Homogenita testovanie každého injektor vstrekovania paliva množstvo.Na atomizáciu pozorovanie: Použite svetla na pozadí, môžu plne dodržiavať pozorne tryska atomizáciu situácie.Tesniaci test: je Možné zistiť trysky pod vysokým tlakom tesnenia a úniku.Injekcia množstvo detekcie: Môže objaviť injektor v špecifické podmienky parametre (napríklad rovnaký čas.Pod rovnakým počtom vstrekovacie množstvo).Cleanning spark plug: Dať spark plug do čistenie nádrže, vstup čisté tekutiny a začať čistiť.S reverznej flush funkcie, aby sa clean inside out, zlepšiť čistú efektívnosť.So sadou adaptérov na čistenie injekčných užívateľov bez demontáže z motora.

Prevádzka body:

Ultrazvukové čistenie je ultrazvukových vĺn v médiách a priepustnosti kavitácie rázové vlny, bude mať zložitý tvar.Vniknutia dutiny a objekt silný funkcia čistenia, aby sa úplne odstrániť palivové dýzy na tvrdohlavý uhlíka depozície.Zatiaľ čo ultrazvukové čistenie sa vykonáva, právo vykurovanie spínač, môže byť zapnutý na teplo na čistiaci prostriedok (zohrievať na teplotu 50°C, 15 minút).Prosím, majte na vykurovanie vypne, keď nie je kúrenie funkciu je nutné.

Ultrazvukové čistenie:

Na čistiaci prípravok pridaný do ultrazvukový čistič jednoducho namočené v injekčných " ihla je vhodný.Pred ultrazvukový čistič je pridaný do ultrazvukový čistič, nie zase na ultrazvukový čistič.Inak, škoda môže vzniknúť.Prísne zakazujú, dať impulz signálový kábel alebo jeho connecter do čistiaci prostriedok, inak škody vzniknú.Pokračovať práce na čas ultrazvukový čistič nechcem byť viac ako 30min, inak to bude skrátiť život.Nie v použitie, prosím dajte sa sieťovú zástrčku zo zásuvky.

Uvoľnite tlačidlo, pomocou metódy:

Automatický test procesu na toto tlačidlo nie je platný, ventil sa automaticky riadený program.Pre 2 až 6 prácu položky, stlačte tlačidlo, čím nasilu zatvoriť vypúšťací ventil (systém predvolí NA).7 až 10 pracovných položky, stlačte tlačidlo, aby sa násilne otvoriť vypúšťací ventil (predvolené nastavenia systému na off (vypnuté).Otvorte hlavné napájanie po oleja uvoľniť ventil je uzavretý v predvolenom nastavení, ako napríklad test tube má test agent nie je vyčerpaný, môže byť stlačené stlačením tlačidla otvorte olej vypúšťací ventil.

CK-6 čistiaci stroj, ako pracovať:

1. Čisté injektor je mimo s benzínovým alebo čistenie kvapaliny pred otvoriť stroj. 2. Uvedenie injekčných užívateľov drog v ultrazvuková vaňa po mimo injektor sú bez nečistôt. 3. Zapnite ultrazvukový systém,impulzné umožňuje ultrazvukovej energie sa uvoľnili všetky častice aj vybudovanie vnútri injekčne. 4. Pevné injekčných užívateľov na hlavnej stroj. 5. Testovanie injektory na odpor, šortky, a prúdu nakresliť. 6. Prevedenie test tesnosti, sprej vzor, a prietoku testovanie na toku lavičke. 7. V injekčných užívateľov sú teraz sa vrátil k toku lavica pre retesting všetkých funkcií.

Vlastnosti Produktu:

LED displej.Ultrazvukové čistenie žľabov vstavané.Nástroj na vozík, aby sa to viac pohodlne pracovať.Vybaviť s vysokou kvalitou SIEMENS čerpadla, aby to znesiteľné.Vypúšťanie kvapaliny rýchlejšie, pridajte 2 hodnota v prednej časti stroja.Ultrazvukové silné čistiace technológie, silné čistiace schopnosti.Elektronické tlak regulačnej techniky, hydraulických stability, nastaviteľný rozsah.Použitie high-definition digitálny displej, tak, že operácia je jasné, ľahko sa učiť.Nádrž hladina kvapaliny displej, test agent môžu byť recyklované.LED svetlé pozadie, svetlo, môžete jasne vidieť rôzne podmienky práce paliva injektor.Patentovaný a je použiteľný pre rôzne modely môžu byť nahradené kompozitným.Test čase tryska môže byť upravená na území rozsah rozsah nastavenia.Pracovná frekvencia, počet krát injekcie, najkratšia prepínanie šírka impulzu, atď.

€329.79 €362.41

Zdieľať

čistejšie Palivo Injektor, Spustenie X 431 V, Ct150, čistič Injektor, Benzín Tester, F800gs Podporu, Spustenie X431, Autool Ct150, čistejšie Palivo, Auto Injektor Tester.

Druh Nástroj Ruka Časti
Číslo Modelu CK-6PYZQXJ0000001V2
Vyhľadávanie