0 Recenzie SKU: h789

NJM844G-KZ2 NJM844G sop14 10pcs

Skladom


Naším cieľom je dosiahnuť 5 hviezdičiek hodnotenie pre každú transakciu.

1. Prosím potvrdiť príjem výrobkov, ak položky, ktoré ste prijali , a ak tovar bol poškodený ihneď nás prosím kontaktujte.poslať fotografiu nám, že môžeme skontrolovať a dať vám najlepšie riešenie .

2. Sme jediná záruka Dodávky v čase, ale nemohli sme kontrolu expresné dodacie lehoty.Naše predaja osoba, ktorá bude zodpovedná poslať AWB za dodaný tovar v nasledujúci pracovný deň.môžete skontrolovať AWB na webových stránkach, ktoré pošleme.Pre AWB, môžete tiež zavolať na miestna pobočka express spoločnosť vo vašej spoločnosti.

Spätná väzba

1.- Ako vaša spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.prosím nezabudnite nám dať päť hviezd, ako našou odmenou!

2.Ak nebudete spokojný položky, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu, môžeme vám najlepšie riešenie,Budeme servis satisfactio

€15.17

Zdieľať

Veľké Nappy, Hilti Kz2, Elektrické Hilti, Hilti Nástroj, Plienky Vrece, Plienky Nepremokavé, Hilti Nahradiť, Hilti Rotora, Chuck Hilti, Hilti.

Zdroj Napájania DC
Napätie 48V
Číslo Modelu NJM844G-KZ2
Použitie Všeobecné účely
Chrániť Funkcia Zapečatené
Názov Značky NoEnName_Null
Teória Časové Relé
Kontakt Zaťaženie Vysoký Výkon
Vyhľadávanie