0 Recenzie SKU: h77753

Nový dotykový displej pre panel iba dotykový displej alebo sklo GT/GUNZE USP 4.484.038 G-27

Skladom


Informácie O Firme

Shenzhen YunHuilai Electronic Co., S.r.o.je skúsený elektronických súčiastok a zariadení spoločnosť viac ako 4 roky

to sa nachádza v meste shenzhen, južnej Číny a je blízko hong kong.Máme dobrú povesť v obchodnej elektronických komponentov a si vybudovali širokú a stabilný vzťah s agentúrou a distribútorov elektronických komponentov.

Naše produkty vyhrali pochvalu od zákazníkov po celom svete.Ponúkame nielen našich vlastných zásob, ale tiež pomáhajú klientom vyhľadávanie častí v Čínskom trhu.

Zaviedli sme prísne a kompletný systém kontroly kvality, ktorý zabezpečuje, že všetky diely, ktoré ponúkame, sú dobrej kvality.

Máme skúsených pracovníkov a profesionálne zariadenia na vyšetrenie častí pred zásielky a vždy informovať klientov pravda podmienky častí.

Veľmi si ceníme príležitosť slúžiť komponentu potreby.Budete mať radosť podnikať s nami na našich najlepších služieb a vysoko kvalitné komponenty.

Kontaktujte nás, prosím, faxom, telefonicky alebo e-mailom, aby sme mohli citovať vás najlepšiu cenu podľa vašich požiadaviek.

Našim cieľom je pomôcť zákazníkom realizovať svoje ciele.Robíme veľké úsilie na dosiahnutie tohto win-win situácia, a úprimne vítam vás k nám.

Naše Služby

1.Naše Prevádzky Orinciple:

1) Kvalita prvý, zákazníkov najvyššieho. 2) Bezúhonnosť, riadenie, úverové najvyššie. 2.Naše služby: 1) poskytujeme profesionálne one-stop elektronické komponenty podporné služby.

Balenie A Doprava

1. Sme vždy balenie dobré , pls kontrola zásielky pri jeho príchode vás pred podpisom, 2. Zasielame po celom svete, DHL , FedEx, EMS , Príspevok atď , Pls vybrať lepší spôsob, ako z vašej strany . 3. Budeme doprava sa položka do 1-3days po paymetn potvrdil,

Popis Produktu

Ponúkame viac ako 10000 druhov elektronických súčiastok a elektronických zariadení , ako napríklad ,IC, tranzistor, odpor , dotykový displej, LCD/LED , IGBT, atď ,

Pls kontaktujte nás kedykoľvek, ak potrebujete vyšetrovania .

€59.00

Zdieľať

Nohu Platforma, Hk Usp Compact Závesu, Usp S, Zbraň Hk, Zbraň Usp, Serpa, 1911 Závesu, Puzdro Nohu, Hk Usp, Hk Závesu.

Číslo Modelu GT/GUNZE USP 4.484.038 G-27
Typ Rozhrania D-Sub
Názov Značky yunhuilai
Package No
Veľkosť Displeja 5-20-palcový
Druh Kapacitný
Produkty Stav Skladom
Vyhľadávanie