0 Recenzie SKU: h746

AOTSR Android 9 Multimediálny Prehrávač Pre Kia Solanto+ Auto Hráč, Vedúci Jednotky Auta GPS Navigácie s DSP a CarPlay 4G+64 G

Skladom


Android 9 Systém Auta GPS, Multimediálny Prehrávač , magnetofón, Rádio, Vedúci Jednotky

Vhodné Pre Kia Solanto 2015 2016 2017 2018 2019 Konfigurácie Produktu: 1.Android 9 Systém, 4G RAM + ROM 64 g, 8 jadier CPU, Vstavaný DSP a Auto Play, Funkcie: 1.Vstavaný GPS 2.Podpora 70+ jazyku 3.Podpora Wi-Fi, 3G / 4G internet 4.Podpora HD video a rádio tuner 5.Podpora Pôvodnej Volant Ovládanie 6.Práca s prednej kamery a zadnej kamery 7.Podpora OBD: diagnostikovať auta stav kedykoľvek 8.Podpora zrkadlo odkaz: akýkoľvek obsah z Android alebo IOS smartphone môže byť zrkadlené do tejto jednotky obrazovke 9.Podpora TPMS(Musieť kúpiť TPMS sa samostatne): môžete zobrazovať teplotu a tlak vzduchu v pneumatikách s vysokou presnosťou sledovať 4 pneumatiky na obrazovke pre bezpečnú jazdu.FAQ: 1.Potrebujem si kúpiť akúkoľvek drôt adaptér alebo príslušenstva na to?Nie, vedúci jednotky získať pôvodnú postroj a plug - and-play, káble, nie je potrebné kupovať žiadne príslušenstvo alebo súčasti sa, aby všetky funkcie na prácu. 2.Potrebujem rám na inštaláciu?Nie, Táto položka je jednoduchá inštalácia, sa zmestili vaše auto dokonale, nie je potrebné rezať dosky a bez potreby akéhokoľvek rámu.

GPS Navigácia

Podpora multi-jazykmi je mapy, Podpora on-line a off-line navigáciu aplikácie, ako je napríklad Google mapy, iGo mapy, podpora 3D mapy a hlasového navádzania.Najnovšie údaje máp pre svet mapy.

Volant Ovládanie

Kompatibilné s väčšinou volantu ovládacie funkcie.Jednoduché prepínanie skladieb, kanál, a upravte nastavenie hlasitosti vám bezpečnejšie a príjemnejšie cestovanie.

Podpora TPMS

Môžete zobrazovať teplotu a tlak vzduchu v pneumatikách s vysokou presnosťou sledovať 4 pneumatiky na obrazovke pre bezpečnú jazdu. (Musieť kúpiť TPMS samostatne)

Podpora Externej TV

Podpora Externej DVB-T2/DVB-T/ISDB-T, môžete ovládať z DVD displej s našou špeciálnou TV konektor.

Rádio Tuner

Vysoko kvalitné rádio IC pre lepšie AM/FM/RDS recepcia vám nádherný audio-rádio skúsenosti.Podpora DAB+(voliteľné), lepšiu kvalitu zvuku, silný signál prijíma.

Práca s predné a skutočný fotoaparát

Podpora OBD

diagnostikovať auta stav kedykoľvek

Sledovať HD filmy

Podpora 3G/4G/Wifi Siete

Suppot Bluetooth

Suppot Zrkadlo Odkaz

Telefón, a tento stroj môže podiel na obrazovke sa navzájom

Podpora DSP

Zvýšiť kvalitu zvuku hudby

Podpora Auto Play

1. Komunikovať s autom, keď telefón asistenta, povedz auto čo robiť ďalej. 2. Dotykový Displej: auto, ktoré čiastočne podporu Auto Hrať bude vybavený dotykový displej, ktorý je možné zapnúť, alebo vypnúť aplikácie na pomerne jednoduché domácej obrazovke. 3. Fyzické tlačidlá: Auto s fyzické tlačidlá je jedným zo spôsobov, ako riadiť Auto Play.Ovládanie hlasitosti a sledovať zmeny kontroly sú plne integrované.

€285.71 €357.14

Zdieľať

5 Kg, Renault Clio 4 Volant, 7 Palcový Auto Dvd Prehrávač, Android Auto Double Din, Rádio X Trail, Android Auto Multimediálny Systém Univerzálne, Informačný Panel Lcd, Auto J11, WPSKIS, Autorádio Erisin.

Práca s predná kamera Podpora
Rozhranie RCA
DSP Podpora
Din Double Din
3G / 4G/ WIFI Siete Podpora
Pre Vozidla Značky/Modelu KIA
operačný systém Android 9
Názov Značky Aotsr
OBD Podpora
Jazyk OSD Holandský
VOLANT OVLÁDANIE Podpora
Špeciálne funkcie Podpora 70+ jazykoch
Pamäť RAM 4 GB
Rozlíšenie 1920*1080
TF/Micro SD Slot 2
CD Prehrávač Podpora
ROM 64 GB
Bluetooth Podpora
TMPS Podpora
Rádio RDS Podpora
Vstavaný GPS Podpora
Napätie 12V
Zrkadlo Odkaz Podpora
Položka Veľkosť 10 Palec
Špeciálne Funkcie Podpora Can-Bus
Moc Von 4*maximálne 45 w
Digital Media Format Video CD
Druh Materiálu ABS
Vhodné pre Pre Kia Solanto 2015+
HD video a rádio tuner Podpora
IPS Dotykový Displej Podpora
Veľkosť Displeja 10"
Max Externej Pamäte 128G
Veľkosť Obrazovky 10 palcový 1920*1080
Vstavaný Mikrofón Podpora
Položka Hmotnosť 5kg
Maximálne Rozšírenie Kapacity 128 GB
Práca s zadnej strane fotoaparátu Podpora
Názov Modelu Pre Kia Solanto 2015+
Vyhľadávanie