0 Recenzie SKU: h696

HLK-RM04 Rozvoj Skúšobnej Doske UART Sériový Port, Wifi Modul MCU SCM Vzdelávania Palube Jedného Čipu RM04 Test Základná Doska Q029

Skladom


Pre zákazníkov v Brazílii, prosím ponúknuť nám svoj CPF číslo, Potom to ide rýchlejšie cez vlastné.

Pre Russain zákazníkov, musíte nám ponúkajú svoje celé meno(3 slová), keď budete platiť alebo zmeníte identifikačné údaje na Hladajpozicku.sk, aby ste mohli získať svoj pozemok jednoduchšie,alebo môžete zaplatiť na pošte alebo balík sa vráti k nám.ďakujem vám veľmi pekne .

Ak si nie sú celkom jasné, o produkte, kontaktujte náš služby zákazníkom, poskytneme vám podrobné údaje .

Poznámka

Test Rada pre HLK-RM04, Test základná doska iba.Nemusia Zahŕňať HLK-RM04 modul.

HLK-RM04 je nový low-cost vložené UART-ETH-WIFI modul (serial port - Ethernet - Bezdrôtový netwo rk)

Tento produkt je embedded modul založený na univerzálne sériové rozhranie sieťový štandard, vstavaný zásobník protokolu TCP / IP, umožňuje užívateľovi sériový port, Ethernet, bezdrôtové siete (wifi) rozhranie medzi konverzie.

Prostredníctvom HLK-RM04 modul, tradičné výrobné zariadenia nie je potrebné meniť žiadne konfiguračné; dáta môžu byť prenášané prostredníctvom siete Internet.Poskytujú rýchle riešenie pre používateľov, sériové zariadenia na prenos dát cez Ethernet.

Doprava:

1,zvyčajne sme loď položka sa v rámci 24 hodín po zaplatení vymazané okrem víkend v normálnom stave.

2,Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa, je správne.

3,láskavo nie 1-3 nízke skóre na prepravu príčiny zámorských doprava bude ovplyvnené mnohými faktormi, ako sú colné spracovanie,post štrajk stc.

Daňová otázka:

Ako colné odbavenie proces sa líši v rôznych krajinách,zvyčajne sme loď položky ako "darček" na zákazníkov s nižšou hodnotou,ak máte niečo by sme mali venovať pozornosť vezmite prosím na vedomie, pred zásielky.

Kontaktujte nás:

1 Pracovný čas:pondelok-sobota(Greenwichský čas 2:30-11:30)(Pacifický čas:6:30-3:30PM)

2,Prosím, kontaktujte nás pred akýmkoľvek neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu,budeme sa snažiť v našich silách pomôcť.

3,Všetky správy budú zodpovedané s 1 pracovný deň,prosím oznámenie.

€3.10

Zdieľať

868mhz Sx1276, Uart Na Wifi, Arduino Dosky Wifi Súpravy, Io, Ethernet Uart, Arduino Pack, Ic Pack, Keyestudio Auta, Uart Wifi, Keyestudio Starter Kit.

Ochranný Režim Pri Poruche
Číslo Modelu RM04 Skúšobnej Doske
Smer ŽIADNE
Názov Značky NoEnName_Null
Vyhľadávanie