0 Recenzie SKU: h693

12V 150W Auto Auto Vozidla Prenosné na Vlasy Kúrenie Kúrenie Chladiča Ventilátor Odhmlievania Defroster 2 V 1, Teplé, Horúce, Studené Auto Príslušenstvo

Skladom


12V 150W Auto Auto Vozidla Prenosné na Vlasy Kúrenie Kúrenie Chladiča Ventilátor Odhmlievania Defroster 2 V 1, Teplé, Horúce, Studené Auto Príslušenstvo 1. Tento 12v Auto Ohrievač / Defroster rýchlo ohrieva vzduch v aute bez toho aby museli čakať na váš motor zahriať.Využíva vaše auto do otvoru zapaľovača na cigarety a umožňuje odmrazovanie / demist vaše windows rýchlo a efektívne, takže sa môžete dostať na ceste a dostať sa do cieľa.

2.Ak ste parkovanie,môžete tiež zostať v teple bez spustenia motora a môže byť tiež použitý ako fanúšik len ochladiť vás v letných mesiacoch. 3. Stačí ho pripojiť do vášho vozidla cigariet zásuvky a zapnite ho.Základne môžu byť namontované buď pomocou skrutiek alebo samolepiace podložky za predpokladu, takže budete mať vždy Ohrievača/Defroster v dosahu.Funkcia: Rýchlo ohrieva vaše vozidlo Nie je potrebné čakať na motor teplý Vstupné Napätie: 12V DC Vstupný Prúd : 12.5 A Výstupný Výkon: 150W Materiál: abs Vzťahujú na: Zatvorené malej ploche Poistka: 15A trubice typu Poznámka: Hlavné funkcie: okno defogging, lokálny ohrev, ventilátor úlohu Cigaretee Ľahšie Plug Prísť s rukoväť, ľahko sa prenáša Balík v cene: 1 x Ohrievača a Chladiča Ventilátor"

Spätná väzba

Mohli by ste nám dať dobrú spätnú väzbu a Úplné 5 hviezdičkový o popis,doprava,komunikácie, keď ste spokojní.

Ak máte akékoľvek otázky,kontaktujte nás NA adrese RAZ,budeme odpovedať čo najskôr po tom, ako sme si to.

Ak ste položka je poškodený,poškodený a nie je možné používať dobre,kontaktujte nás NA adrese RAZ, potom sme sa vrátime vám peniaze alebo poslať nové na vás, či sa vám páči.

€16.01 €16.85

Zdieľať

2011 Chladič, Meď Radiater, 12 V Elektrický Ventilátor, 1156 Chladič, 115x Chladič, Auto Auto, Kúrenie, Radiat, Auto Tepla, Sušič Na Vlasy, V Aute, 1151 Chladič.

Externé Testovanie Certifikácia CCC
Názov Značky muchkey
Názov Modelu 19218
Druh Materiálu plastové
Pôvod CN(Pôvodu)
Rok všetky
Auto Elektrické Spotrebiče Vykurovanie & Fanúšikov
Položka Druh Interiérové Lišty
Položka Hmotnosť 0.3kg
Vyhľadávanie