0 Recenzie SKU: h598

COZSX 158 cm reálne silikónové sex bábiky robot japonský dospelý anime plné lásky realistické bábiky hračky pre mužov veľké prsia sexy mini pošvy

Skladom


Sme sľubuje: dostanete 100% Originálne COZSX BÁBIKA rovnaké ako je uvedené nižšie fotografie.

Ak máte ďalšie požiadavky, prosím zanechať odkaz Poznámky:

Účes + farba očí + farbu pleti + nail color

dar si parochňu nástrojov na čistenie rukavice vykurovacej tyče Náhodné oblečenie

Ak potrebujete viac nahé snímky, prosím, kontaktujte nás.

Popis:

Koža materiál : TPE

Vo vnútri : TPE s kovovou kostrou Výška: 158 cm Prsia: 84 cm Pás: 55 cm

Boky:90 cm Hmotnosť: 36kg Milí kupujúci: je To vysoká kvalita bábiku.Nie lacné vyhodiť.Sex bábiky vám môže poskytnúť všetky rovnaké radosti, že váš manžel alebo partner môže ponúknuť vám vo vašej spálni.Tam sú časy, keď váš manžel alebo partner nie je vždy k dispozícii, ak budete chcieť činnosť v spálni.Preto je najlepšie riešenie je, aby si to s Silikónové Spoločník.Máme CE certifikované a ochrany Životného prostredia, materiálu, kontrola kniha zabezpečenie môžete získať najlepšiu kvalitu bábiky.Dajte si pozor na iných predajcov predaj falzifikátov bábiky alebo nižšej pre bábiky.Áno, tam sú lacnejšie bábiky tam, prídu od iných výrobcov, ktorí používajú lacnejšie stupeň, dokonca aj recyklovaného materals.Budete pracovať tvrdo za svoje peniaze, nekupujte horšie falšované bábiku.Budem pracovať s vami od začiatku do konca, aby ste si svoj sen bábiku. Ak máte ďalšie požiadavky, prosím zanechať odkaz Poznámky:

Farba očí + Pošvy typ + Nie je stála alebo státie + Ochlpenie + nail color + Necht farba + Parochňu farba( alebo rovnaké ako na foto)

1. Návod Na Použitie

Vonkajšia vrstva produkt je vyrobený z TPE (termoplastický elastomér), ktorý je vyrobený z epoxidovej živice a všetky druhy kovových spojov.Materiál výrobok spĺňa príslušné bezpečnostné normy stanovené štátom a nemá žiadny jed na ľudský organizmus a životné prostredie.Odporúča sa na čistenie privátne časti pred použitím môže byť vybavený 75% z lekárskej alkoholu utrite dezinfekcia.Použitie musia byť aplikované na ľudské telo, mazivá, tak, že vnútorný prístroj má dostatočné mazanie.Okrem toho, s cieľom potvrdiť, bezpečnosti a ochrany zdravia, je vhodné nosiť Kondóm.Ak bábika nie je dosť mazanie, sexuálneho záujmu znížil a ľahko viesť k trhliny v súkromnej časti prístup.Prosím, čistenie po použití opláchnite privátne časti s tečúcou vodou vo vnútri, použitie 75% z lekárskej alkoholu utieranie vody, potom do teplej vody namočiť 2 ~ 3 minúty, prirodzene suché alebo suché suchou handričkou, miesto žiadne svetlo na utesnenie liečby.

2. Rozsah Činností 1. vedúci môže viesť pred a po úroveň činnosť v rozsahu 40 stupňov, o swing, rozsah nesmie presiahnuť 40 stupňov. 2. rameno horné končatiny na prednej strane môže byť zvýšený na hrudi, okolo 60 stupňov v prednej, zadnej strane môže byť mierne ohnutý 20 stupňov na oboch stranách horizontálnom smere môže byť zvýšená na flush s hrudníka Oddelenie, o 60 stupňov na obe strany smer, rameno môže byť otočený o 90 stupňov v jednom smere. 3. pás môže byť ohnuté a späť, vo vzpriamenej polohe, sedí môže byť. 4. nohy ľavej stehna o 180 stupňov od seba, maximálne jednej nohe split o 100 stupňov, koleno môže ohnúť okolo 60 stupňov.

3. Pokyny Pre Údržbu 1. telo výrobok je vybavený rôzne spoje na vnútornom môžu byť uvedené v rôznych držanie tela rozsahu.Ale produkt továreň na prírodné rovné držanie tela, nemôže byť dlho nechať bábika umiestnené alebo ťažké ohýbanie držanie tela,rameno a stehno, nemôže byť dlhodobo udržiavať veľké solitérne stupeň otvoriť alebo rotujúce štátu, po použite, prosím, dať dole na oboch stranách tela a udržiavanie v rovnakom stave, s továrni pri vybaľovaní, Tak, aby sa predišlo činnosti glial deformácie alebo poškodenia. 2. napríklad povrchu kože oblasti prach a nečistoty, použite všeobecné čistiacim prostriedkom môže byť vyčistené, ako detergent, sprchový gél, ale mali by sa vyhnúť pomocou nechtu poškriabať povrch kože.Umyte kožu a iné povrchovej vlhkosti, Hladký povrch kože je hladký ako kedykoľvek predtým sa cítim dobre.Predajcovia odporúčajú.V záujme ochrany bábika môže byť dlhodobé použitie, umiestnenie prostredia majú určité požiadavky, dobré skladovacie prostredie môže byť dobré, aby sa zabránilo bábika koža praská a internej časti starnutia, údržba bábika výkon a bábiku život. 1. mali by sa vyhnúť priamemu slnečnému žiareniu, dlhodobé svitu dieťa bude slabnúť a fenomén ľahko suchú pokožku. 2. mali by sa vyhnúť nadmernému prachu prostredie, bábiky lepkavý povrch a elektrostatické veľké, veľmi ľahko držať sticky prachu, vyhýbať prachu, ktoré podporujú starostlivosť o pleť. 3. mali by sa vyhnúť vlhkom prostredí, bábika vo vnútri zliatiny na kĺby, povrch určitý stupeň mäkké a savé, dlhodobo vlhké krúžok statické, pomaly infiltrácia vody na jeho ďasien a kostra sú negatívne, bábika čistenie by sa mali vyhnúť dlho miesto vody. 4. nedávajte dlho kože alebo farebné kožené sedadlá, tmavšie oblečenie, aby sa zabránilo na sebe dlhý čas, aby sa zabránilo pigmentu do kože, vo vnútri, naša spoločnosť má zodpovedajúcena krém na predaj, ale vnútorný pigment Stále ťažké odstrániť, je potrebné venovať pozornosť. 5. mali by sa vyhnúť teplota v miestnosti je príliš vysoká alebo príliš nízka, dieťa nemôže byť umiestnený v dlho, príliš vysoko alebo príliš nízko prostredie, najvhodnejšie teplota okolia by mala byť 5-35 stupňov Celzia (41-95 stupňov Celzia) medzi.Bábiky môžu byť umiestnené v klimatizovaných izbách alebo vykurovanie miestnosti by mali venovať pozornosť na teplote do zodpovedajúceho rozsahu, aby sa zabránilo dlhodobému abnormálne teplota koloidné zmeny. 6. bábiky umiestnené tak, aby sa zabránilo lisovanie, vytláčanie spôsobí deformáciu na dlhú dobu, neukladajte ťažké predmety na bábiku alebo miestne kompresie sprísnenie a tak ďalej. 7. bábiky sú termoplastické materiály, prosím, drž sa ďalej od ohňa, napríklad, v kúrenie deku alebo pit posteľ, prosím, na vedomie, teplota.

€353.98 €589.97

Zdieľať

Skutočný Bábika Real, Baby Doll Npk, Bábika Robot Sex, Keychain Mini, Silikónové Sex Bábiky Jazyk, Mladí Skutočný Bábika, Bábika Mini Sex, 125 Cm Bábiku, Muž Masturb, Láska Bábiky Bábiky.

Výška 158 cm
Kvalita bezpečné ,mäkké ,hladké, real pocit,č charakteristický zápach,najvyššej kvality
Názov Značky cozsx
Materiál 100% TPE s kovovou kostrou
Poprsie*pás*hip 84 cm*55 cm*90 cm
Funkcie Pre ústne / análny / prsia / pošvy sex
Číslo Modelu láska bábika
Prsia výber Veľké prsia, malé prsia, plochý hrudník
Druh Muž masturbácia, bábika
čisté Ľahko sa čistí
Vaginálne výber Postavený v pošve alebo Vymeniteľné pošvy
hmotnosť 36KG
Cítiť Dotyk Simulácia reálneho ľudského tela
Položka Druh Sex Bábiky
Vyhľadávanie