0 Recenzie SKU: h36092

8 Vrstiev 12 Dvere Plastové Obuvi Skrine Transparentné Zásuvky Obuvi Organizátor DIY Jednoduchá Montáž Oblečenie Hračky Úložný Stojan HWC

Skladom


Doprava z Francúzska,Dorazí do 7 Dní Popis:

Produkt Dim: 146*37*182cm Balenie Dim: 37*34*41 cm G. W.: 17.5 kg 20 Kocka, Skrinka na odkladanie vecí

Materiál:PP+Vodič+ABS

Farba:Čierna Plastický 35*35 cm Panel:69pcs

35*35 cm Dverí:20pcs

Konektor: 60pcs

Kladivo: 1pc

Pokyn: 1pc

Odolná voči vode a utrite dosku povrchu-povrch topánky skrinka je vyrobená z ekologicky šetrných PP plastu, takže botníku je chemicky odolný, non-jedovaté, proti korózii, proti plesniam, vlhkosti a prachu.

Vynikajúci a praktický dizajn-Plastové závitový vnútorný závit poskytuje viacero modul snap-in pozície a zvyšuje trenie, tak, že rada a konektor sú držané pohromade stably.Odolné lakovaného oceľového drôtu sa používa ako plech na obklopujú, ABS plastu sa používa ako konektor, a dizajn je mierne ohnutý na rohoch.

Multifunkčné regály spĺňajú vaše potreby-multi-purpose skrine ako izba deliče, obuvi rack skladovanie DIY skrine, plug-in pultoch, kúpeľňa, stojany na bicykle, kúpeľňa skrine, plug-in, skrine, plug-in systémy.Vhodný pre každý obytný priestor, alebo obchodné miesto, vhodné na oblečenie, topánky, kúpanie, riad, hračky.Flexibilné dvere zabezpečenie príjemnej atmosfére v obývacej priestoru.

Jednoduchá montáž a DIY-ľahký diely sú ľahko namontovať a demontovať.Stačí len zostaviť PP dosky s konektorom.Môžete zladiť kabinetu vertikálne alebo v kroku, tvar, alebo upraviť v iných verziách.

€23.92 €46.00

Zdieľať

ílu Polyméru 8 Oz, Sukne Splnené, Sk2 čierny Piatok, R11 Dvere Stanice, Tryska Mazivo, Opice Tropického, Thajsko Parches, Tryska M6 0 F 75, Rapoo Myši M550.

Materiál plastové
Vzhľad Moderné
Štýl japonský
Spôsob Inštalácie Montáž
Miesto Pôvodu //
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Čistenie Skrinky
Zásuvky Číslo >10
Zložené Áno
Vyhľadávanie