0 Recenzie SKU: h311

DIY Miniatúrne Drevený Nábytok Nastaviť Ručne zmontované Modelu Dom Candy Mačka Tvorivé Vianočný Darček k Narodeninám P237

Skladom


Mini drevený domček pre bábiky, miniatúrne nábytok plavidlá darček

Budete mať: všetok nábytok je rovnaký ako na obrázku!

Hračka dom montáž častí, bude odoslaný, budete musieť zhromaždiť ich podľa návodu!

1. výrobok balenie obsahuje podrobné výroby pokyny.

2. hlavne vytvorený spojením, montáž, šitie, modelovanie, umiestnenie a ďalšie diy procesov

To je skvelý rodič-dieťa, hračky a darčeky od milenca.

Dscription

1. inštrukcie

2. Pomer: 1: 100

3. doll house veľkosť: 25x18x6 cm

4. čistá hmotnosť: 0.6 kg

5. materiál: drevo, textílie, papier, živice, plastových, materiál

Tipy

Tento výrobok sa skladá z obalového materiálu, budete musieť urobiť sami.

1. vek: vhodné pre 8 rokov a vyššie

2. protiprachový kryt / lepidla / tools / batérie neobsahujú v balení

3. Potrebné remeselné nástroje: papier, nožnice, nôž, otvor maker, precízne kliešte, skrutky vodiča, lepidlo

4. music box vyžaduje $ 2 ďalší nákup

Už ste niekedy mali myšlienku vytvorenia domu svojej vlastnej osobnosti?Či už začnete s rozloženie vašej spálni a štúdia, alebo ideálny starostlivosť pre kaviarni a kvetinárstva na strane cesty, mať jedinečnú "Mojej Kabíne", musí byť sen vo svojom srdci.A urob si sám "Mojej Kabíne" z Fínska a teraz populárne na celom svete vám prekvapenie domáce dekorácie.

Rozdiel medzi urob si sám "Mojej Kabíne" a bežných dekorácie na stene je, že to v kabíne vyžaduje vytvoriť sami, a môžete naplno využiť svoju fantáziu a tvorivý duch vytvoriť jedinečný a osobný kabíne.

Táto chata sa vyžaduje môžete vytvoriť sami.Suroviny vnútri sú rozdelené do niekoľkých menších balíkov podľa materiálu a môže byť niekoľko krát.To trvá asi tri hodiny na niekoľko dní na dokončenie hotové výrobky (v závislosti na jednotlivé manuálna zručnosť).

Dieťa príbeh:

Chatka vznikla v Nemecku a má dlhú históriu.Tam bol taký legenda dávno:

Podľa legendy, dávno, pekný a schopné chudobných tesár v meste Jim padal v láske s earl dcéra.Dostali spolu veľmi šťastne a spokojne.Ale dobré časy netrvalo dlho.Gróf bol veľmi nahnevaný, keď vedela o tom a chcel sa s ňou oženiť dcéra syn vojvodu z ďalšieho mesta.Počet dcéra smutne povedal jej otec, že ona by zomrel, keď jej ženatý syn vojvodu.Počet myslel niečo pre svoju dcéru bezpečnosti.Povedal chudobných tesár, že ak by mohol postaviť dom do týždňa, mal by vziať si jeho dcéru do neho.Ak sa nemohol postaviť ho, on by opustiť mesto.

Chudobných tesár nemohol vymyslieť spôsob, ako po premýšľať o tom doma.On zaspal, bez toho by to vedeli.Videl mnoho krásnych domov v svoj sen.Po prebudení, myslel si, že ak si mal byť krásny domček, ktorú gróf, to by bolo v poriadku?Tak chudobných tesár zavrel seba samého v procese chata doma deň a noc.

O týždeň neskôr, chudobných tesár sa objavil na earl dom s pevne zabalené položky v jeho rukách.Ľudia okolo neho začali hovoriť, a videl chudobných tesár jemne odtrhol mimo obaly zvonku.Jedinečný malý dom s dômyselné spracovanie objavil.V prednej časti gróf, chudobných tesár povedal, že som to urobil v súlade s predpismi.Ste nechcel povedať, že malý dom, nebude fungovať?The earl bol nemý, a bol ohromený tým, malý tesárske chytrosť a remeslá.On naplnil svoj sľub a oženil sa so svojou dcérou málo tesár.

Neskôr, žili šťastný život, a Jim Mesto tiež mal tento zvyk: ak sa stretnete s niekým, koho milujete, budete musieť urobiť malý dom a dať ho do svojho miláčika.To predstavuje túžbu držte ruku so sebou a aby vám starý spolu. .To bola odovzdaná do polovice minulého storočia, a bolo to odovzdávané po celom svete.To sa stáva obľúbený darček pre páry a priateľov...

€12.30 €15.37

Zdieľať

24 Rozsahu, Zrodenie Nastaviť Vianočné Miniatúr, 124, Auto Rozsahu, Miniatúry Vianočné Stromčeky Sady, 124 Auto, Miniatúr, Dláto Nastaviť, Vianočné Borovice Miniatúr, Vianočné Decore Nastaviť, 124 Model.

Kategória Model Budovy
Vekové Rozpätie > 8 rokov
Či Môžete urob si sám Is
Druh Model Budovy
Pohlavie Unisex
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Drevené
Tému Budovy
Názov Značky LM1997
Upozornenie Potrebujete urob si sám
Kategórie Produktov Model
Číslo Modelu P237
Množstvo Položiek v Set Množstvo
Rozsahu 1
Vyhľadávanie