0 Recenzie SKU: h202

8pcs Len$0.69 Tiger Balzam Spoločné Úľavu od Bolesti Patch Krku Telo Kĺbov Artritída Späť Relaxovať Nálepky Medican Bylín Omietky C1980

Skladom


Package:8Pcs Úľavu od Bolesti Patch(8pcs v 1 taška) Štruktúra a Materiál : sa Skladajú z ďalekého IČ keramický prášok,lekárske PSA,non-tkané,uvoľnenie papiera a pod.Ďaleko IR vlnová dĺžka emisie je 8um-15um.Hlavné funkcie :Black omietky, relatívne veľké viskozita, sadry z diery, miernejší.Dlho warm-up čas.tento produkt má teplé meridiánov,vyhnaní vetra a chladu,podpora krvného obehu a zmiernenie bolesti účinnosti.Rozsah použitia :uplatniteľné na vetrom ,chladom,vlhkom,krku,ramien,spôsobené zlo, pás,nohy a iné spoločné a rôzne bolesti spôsobené mäkkého tkaniva pomliažde.A Kĺby,Reumatizmus, Krčnej chrbtice, bolesti.Spôsob užívania :extermal použitie,ktorá je priamo pripojená do postihnutej oblasti,každý deň jeden.Upozornenie : Tehotné ženy,majú spontánneho krvácania alebo krvácania po poranení ,alergický na oxid zinočnatý,bolesti lokálne kožné poranenia,infekcie a vred boli zakázané.Platnosť :2 roky.Návod : 1. Dospelí a deti nad 12 rokov: sa Vzťahujú na uskutočnené oblasť podľa potreby,nie viac ako 3-krát denne počas 7 dní. 2. Deti do 12 rokov: poraďte sa s lekárom. 3. Čisté a suché uskutočnené oblasť. 4. Odstrániť z podklad filmu a uplatňovať,odstráňte z kože po najviac 8 hodín' aplikáciu.Prestaňte používať a požiadajte lekára, ak: 1. Vyrážka,bolesť alebo nadmerné podráždenie pokožky pretrváva. 2. Podmienky zhoršujú. 3. Príznaky pretrvávajú viac ako 7 dní, alebo upratať a occour opäť v priebehu niekoľkých dní.Ako Používať : 1. Umyte si ruky pred použitím náplasti. 2. Čisté a suché postihnutej oblasti. 3. Ohnúť patch a odstrániť film vystaviť priľnavé strane. 4. Naneste lepidlo na strane priamo na kože v postihnutej oblasti. 5. Použite len jednu náplasť na dotknutom území, náplasť môže trvať až na 8-12 hodín. 7. Umyte si ruky po odstránení náplasti. 8. Ak bolesť je trvalé 8-12 hodín po prvý patch a druhý patch môžu byť použité. 9. Prosím, odstráňte prvý patch pred uplatnením nového. 10.8-12 Hodín na každý čas, 4-5 krát za týždeň.

€0.99 €3.03

Zdieľať

Masáž Bolesti, Malé Balzam, čistý Balzam, Omietky, Bolesť, Zázvor Vložiť, Patch Sumifun, Späť Krém Bolesti, Bolesti Bedrových, Medic Omietky.

Funkcia 1 Reumatoidnej,Artritída Kĺbov,Ortopedické
Aplikácia Telo
Číslo Modelu C1980
Funkcia 2 Svalové napätie,Bolesti Lumbus,Bolesti Chrbta
Čas použiteľnosti 2 rokov
Názov Položky Úľavu od bolesti, Sadry/Tiger blame omietky
Dodacia lehota V Sklade S Rýchle Dodanie
Pôvod CN(Pôvodu)
Veľkosť 7*10 cm
Package 8pcs v jednom vrecku
Názov Značky Sumifun
Vyhľadávanie