0 Recenzie SKU: h170717

Nový Dotykový Displej iba vtedy, Dotknite sa a Dotykové Sklo pre Panel NEX22III-50E & NEX220

Skladom


Informácie O Firme

Shenzhen YunHuilai Electronic Co., S.r.o.je skúsený elektronických súčiastok a zariadení spoločnosť viac ako 4 roky , to sa nachádza v meste shenzhen, južnej Číny a je blízko hong kong.Máme dobrú povesť v obchodnej elektronických komponentov a si vybudovali širokú a stabilný vzťah s agentúrou a distribútorov elektronických komponentov.

Naše produkty vyhrali pochvalu od zákazníkov po celom svete.Ponúkame nielen našich vlastných zásob, ale tiež pomáhajú klientom vyhľadávanie častí v Čínskom trhu.

Zaviedli sme prísne a kompletný systém kontroly kvality, ktorý zabezpečuje, že všetky diely, ktoré ponúkame, sú dobrej kvality.

Máme skúsených pracovníkov a profesionálne zariadenia na vyšetrenie častí pred zásielky a vždy informovať klientov pravda podmienky častí.

Veľmi si ceníme príležitosť slúžiť komponentu potreby.Budete mať radosť podnikať s nami na našich najlepších služieb a vysoko kvalitné komponenty.

Kontaktujte nás, prosím, faxom, telefonicky alebo e-mailom, aby sme mohli citovať vás najlepšiu cenu podľa vašich požiadaviek.

Našim cieľom je pomôcť zákazníkom realizovať svoje ciele.Robíme veľké úsilie na dosiahnutie tohto win-win situácia, a úprimne vítam vás k nám.Naše Služby

1.Naše Prevádzky Orinciple:

1) Kvalita prvý, zákazníkov najvyššieho. 2) Bezúhonnosť, riadenie, úverové najvyššie. 2.Naše služby: 1) poskytujeme profesionálne one-stop elektronické komponenty podporné služby.

Balenie A Doprava

1. Sme vždy balenie dobré , pls kontrola zásielky pri jeho príchode vás pred podpisom, 2. Zasielame po celom svete, DHL , FedEx, EMS , Príspevok atď , Pls vybrať lepší spôsob, ako z vašej strany . 3. Budeme doprava sa položka do 1-3days po paymetn potvrdil,

Popis Produktu

Ponúkame viac ako 10000 druhov elektronických súčiastok a elektronických zariadení , ako napríklad ,IC, tranzistor, odpor , dotykový displej, LCD/LED , IGBT, atď ,

Pls kontaktujte nás kedykoľvek, ak potrebujete vyšetrovania .

€134.85

Zdieľať

Blush Pink Vlasy Prírodné, Blush Coralista Prospech, Blush Zvýraznite Kontúry, Blush Slza Náušnice, Blush Prírodná Kozmetika, Blush Pink Kožušinových Výrobkov, Blush Pessego Focallure, Blushers Kefa Younique, Blush Pink Dámske šaty.

Názov Značky yunhuilai
Package No
Veľkosť Displeja 5-20-palcový
Druh Kapacitný
Produkty Stav Skladom
Typ Rozhrania D-Sub
Číslo Modelu NEX220
Vyhľadávanie