0 Recenzie SKU: h1311

Premium Trvanlivé Nylonu Náhradný Popruh pre 20 MM 22 MM 24 MM Sledovať Pásmo pre Mužov Bežné Obchodné Sledovať Rýchlo Zmeniť Pásy

Skladom


Premium Trvanlivé Nylonu Náhradný Popruh pre 20 MM 22 MM 24 MM Sledovať Pásmo pre Mužov Bežné Obchodné Sledovať Rýchlo Zmeniť Pásy

Funkcia:

Vyberte Správne Šírka: k Dispozícii v 20 mm,22 mm a 24 mm šírky, aby sa zmestili tisíce modely hodiniek.Určiť správnu šírku pre vaše hodinky, použiť metriku pravítko na meranie šírka výstupku alebo šírku súčasné pásmo v mieste, kde sa prikladá.

Perfektné Balistický Nylon: Ľahký a priedušný, ešte veľmi robustné.HNS pásma sú zvyčajne mäkšia ako iné nylon hodinkám, ale majú tesnejšia väzba, čo je rovnako alebo viac odolné.

Laserom Rezané, Ultrazvukové zváranie, Vode odolný a Umývateľný : Laserom rezané na odstránenie štiepeniu; Ultrazvukové zváranie kombinuje dva kusy nylon do jednej homogénnej kus tvoria silnejšie puto a čistejšie pohľad, ako šitie.

Vezmite prosím na vedomie:

Pretože veľkosť remienka sa meria ručne, tam môže byť chyba 1-2MM.Vzhľadom na iné monitory a osvetlenie problémy, skutočné popruh farba a obrázok môže byť rôzne.Pozrite si skutočný popruh.

€3.16 €5.27

Zdieľať

Mans Nato Remienok 22 Mm, Nato Hrubé Watchband, Nato Watchband Dw, Nato Gumy Watchband, Nanoleaf Smart, Nanoleaf Xiao, Nato Remienok 22 Mm Kremíka, Led Nanoleaf, Plukovný Nato Remienok, Nato Remienok 20 Mm Premium Gold.

pracka farba Čierna
Číslo Modelu NATO Remienok
Štýl Športové Vojenské Štýl
Stav Nový bez značky
Prackou materiál Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE
Kapela Dĺžka 23 cm
Farba Čierna,Oranžová,Modrá,Zelená,3Black 2Gray
Spona Typ Krúžok Pracka
Funkcia Odolnosť
Položka Druh Nylon sledovať band
Kapela Druh Materiálu Nylon
Názov Značky nanoleaf
sledujte kapela veľkosť 18 MM/20 MM/22MM/24MM
Vyhľadávanie