0 Recenzie SKU: h1253

AVR GB130 GB130B Kefa Diesel Generátor a Regulátor Napätia AVR Stabilizátor GB130 GB130B

Skladom


GB130B Popis Produktu: Technické parametre: Tri harmonické budenie typ tri fázy kefa generátor Detekcia vstupu: U. V. W Napätie: 400VAC Frekvencia: 50/60Hz príkon: S1, S2, S3, S4 Napätie: 100VAC Frekvencia: 150~180Hz Fáza číslo: 2 fázy Maximálne úprava budiaci prúd: 40A úprava rýchlosť ustáleného stavu napätie: Návrat Politiky

middotIf nie ste spokojní s objednávkou, môžete vrátenie a výmena v 14 dní s plnou vrátenia peňazí (okrem dopravy) tak dlho, ako sú výrobky v pôvodnom stave.prosím, kontaktujte nás pred loď vašej objednávky späť, budeme vám spiatočnú adresu, Potom, čo sme dostali balík budeme náhrady alebo výmeny na vás .Vrátený tovar má byť v jej pôvodnom stave.

middotWe sú schopní vám vrátime peniaze, bez prepravných nákladov.

Kontaktujte NÁS

1. Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité a spätnej väzby ratingu odráža spokojnosť.

2. Ak máte akékoľvek otázky, náš Služby Zákazníkom štáby, vítam vás na e-mail, alebo nám zavolajte.Snažíme sa odpovedať na všetky otázky a vyriešiť všetky problémy, ako rýchlo, ako je to možné.Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás, ako ponuky!Vďaka.

3. Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvoriť akýkoľvek spor na Hladajpozicku.sk.Staráme sa o našich vážených zákazníkov, a bude vždy sa snažím pomôcť.Takže ak máte nejaké problémy, prosím e-mail nás okamžite.

Veľa Šťastia a Majú pekný zážitok z nakupovania!Zostaňte v kontakte a dúfame, že sa opäť uvidíme čoskoro

€33.00 €55.01

Zdieľať

Fáza Napätia Stabilizátor, Andeli Svc Napätia Stabilizátor, Dc12v Motora, Ac Automatický Stabilizátor Napätia, Avr Generátor A Regulátor Napätia, Avr Automatické Napätie, Delixi, Kefa Regulátor, Stabilizátor Pre Ac, 220 V Napätie Stabilizátor.

Rýchle Podrobnosti Miesto Pôvodu
Certifikát
Skladom
Záruka
OEM Služby
Číslo Modelu GB130 GB130B
Vyhľadávanie