0 Recenzie SKU: h1108

Doprava zadarmo Olejovej Nádrže VCL1 Plastové Úrovni Vodný Senzor, Elektrické Plavákový Spínač

Skladom


Doprava zadarmo Olejovej Nádrže VCL1 Plastové Úrovni Vodný Senzor, Elektrické Plavákový Spínač

Úvod: plávajúce prepnite sa skladá z magnetických jar spínač a plavák.Na plavák spustí magnetické jar prepínanie ako hladina kvapaliny testované pohybuje hore a dole, a tak zisťovanie polohy hladiny kvapaliny.

Funkcie: použiť importované prepínač komponenty, kompaktná veľkosť, jednoduchý pracovný postup, vysoko spoľahlivé a lacnejšie, k dispozícii s rôznymi materiálmi a špecifikácie plávajúce loptu, aj špecifikácie môžu byť zmenené v súlade s client ' s požiadavkou.

Aplikácie: fontány, klimatizácia, pračka, kúpeľňa vybavenia, predaj stroj, olejovej nádrže a chemické hladina kvapaliny kontroly.To bude široko používané v motorových vozidlách, priemyselné zariadenia, poľnohospodárske stroje a zariadenia pre domácnosť v budúcnosti.

Snímač de nível de aço inoxidável

Descrição: Nível ligar o interruptor reed magnético e flutuar composição, o flutuador se presunúť para cima e para baixo o com nível robiť líquido medido, toque č interruptor reed e detectar a posição nivelada.

Características: Importado elementos de comutação, leve, princípio de funcionamento é simples, confiável, barato, com diferentes materiais e especificações robiť flutuador para escolher, os parâmetros elétricos podem ser alteradas de acordo com ako necessidades robiť cliente, ako especificações especiais também pode ser personalizado.

Aplicação: dispensador de água, aparelhos de ar condicionado, umidificadores, água, equipamentos de casa de banho, máquinas de perl.sourceforge.net automática, caixas correio de, controle de nível de líquido químico, automotivo, equipamentos industriais, equipamentos agrícolas, eletrodomésticos perspectiva ampla vám pomôže aplicação.

Z nehrdzavejúcej ocele snímač úrovne

Špecifikácie

položka

technické parametre

Max kontakt moc

10W

50W

Max prepínač napätia

100VDC/100VAC

350VDC/300VAC

Min odbúrať napätie

150VDC

600VDC

Max prepínač prúdu

DC0.5A

DC0.7A/AC0.5A

Max vykonávať aktuálne

1,0

2.5

Max kontakty odolnosť

100mΩ

100mΩ

Min. izolačný odpor

1000000000Ω

10000000000Ω

Kontakt život

10000000times

Platné prostredia teplota

-40 až+125

materiál

SUS304SUS316(prispôsobenie)

Skrutku montujeme

M10X1NPT1/8NPT1/2(prispôsobenie)

Plávajúce loptu štandard

D24*24D28*28(prispôsobenie)

Kompresia odpor plávajúce loptu

0.7Mpa1.4MPa (prispôsobenie)

viesť

UL 1015 22AWG(prispôsobenie)

Balenie a Poštovné BALÍK:

Štandardný export kartón balenie.DODACIA LEHOTA:

3-8 dní po potvrdení objednávky,detail dátum doručenia by mala byť rozhodnuté podľa

výroba sezóny a objemu objednávky.Informácie O Firme

Ningbo VMATIC Kvapaliny Kontrola Industry Co., Ltd je špecializovaný výrobca a vývozca dávkovacích systémov a zariadení pre všetky priemyselné odvetvia.Všetky tekutín môže byť presne upustiť buď tlak vzduchu alebo mechanickej sily.Venujeme sa vydávaniu design, vývoj, výrobu a predaj.Máme 10 veľkých série pre našich výrobkov zodpovedajúcu klasifikáciu podľa kvality, funkcie a pod.Každý z našich položiek je dodržaná tým, že poskytuje na všetky odvetvia, nákladovo efektívne riešenie pre potreby vydávať kvapalín a vložiť riadeným spôsobom.

Všetky tekutín môže byť presne upustiť buď tlak vzduchu alebo mechanickej sily.Dodávame jednoduché ručné alebo lavica automaty na jednu časť materiálov cez automatické robotické systémy výdajných s víziou uznanie a meter-mix zariadenia na dve časti-materiály, ako sú epoxidy.Kompletný rad vymeniteľné striekačky, sudy, ihly a tipy sú tiež k dispozícii.

Naše výrobky sú vhodné pre mnoho aplikácií vrátane Lekárskych, Elektronické, Šperky, a Automobilový priemysel a všeobecné priemyselné OEM montážnych činností.

Sme odhodlaní poskytovať našim zákazníkom kvalitné položky a dobrú hodnotu za peniaze, ktoré zabezpečia spokojnosť s vysokou úrovňou venovanie.

Tešíme sa na príležitosť na servis výdajných požiadavky.História 1 Naše Pôvodné Sídlo

naše výrobné založená od roku 2009, začiatok nášho demestic predaj 2 Dobré Predaj V Číne

ponúkame na predaj rýchlo v našich Čína Trhu a užite si skvelú reputáciu 3 Dovoz & Vývozu Oddelenie Zriadené

naše dovozu a vývozu, ministerstvo ustanoviť, začneme náš medzinárodný predaj 4 Predať Rýchlo na Palubu

náš vývoz ročný obrat množstvo dosiahnuť USD 5,000,000 Certifikácie

Zabezpečenie Kvality

Chrániť Vaše Platby,

Zaistite Si, Aby Naše Výhody

Vysoká Kvalita---- Kvalitné Suroviny, Rozšírené Vybavenie, Výtvarných Postupov.

Vysoká Produktivita

Rýchle Dodanie

Vedúci Úrovni R & D Oddelenie

Skúsení Marketingový Manažér

Profesionálny Dizajn A Oddelenie

Prijať OEM a ODM

Vynikajúci Po-predajný Servis, Sme Slúžiť Top 500

FAQ F AQ 1. Mohol som kúpiť malé množstvo na test?

Áno, samozrejme, ceny ukázal, že na webe, vrátane prepravných nákladov, ale je wil sa okolo 20-25 dní sa na svoje miesto.ak potrebujete rýchlo express, môžete ma kontaktovať, máme zmluvne cena s express spoločnosti, ako DHL, UPS, FEDEX,TNT. 2. Keď bude po doručení objednávky

€29.28 €30.82

Zdieľať

Chevrolet Senzor, Loď Yatch, Množstvo Paliva, Palivo Odosielateľovi Jednotky, Float Hladinu Paliva V Nádrži, Snímač úrovne Nádrž, Skúter Senzor, úroveň Motocykel, Snímač Volvo, E46 Oleja Snímač úrovne.

Číslo Modelu VCL1a
Druh Rúry
Názov Značky VMATIC
Vyhľadávanie