0 Recenzie SKU: h1088

Čína Mosadze, medi Budhizmus Budhu osvetľuje Buddha hlavu, Súsošie, Socha

Skladom


Výhody:

1. To je 100% bronz s Vynikajúcu kvalitu.Môžete dostať naše výrobné náklady priamo, bez akejkoľvek strednej náklady, porovnanie s miestnym dovozcov .

2: Sme profesionálne bronz výrobcu , úspešne exportované do Ameriky a Európy za viac ako 10 rokov, náš veľkoobchod a dovozcov po celom svete.

3: Použitie international express pre väčšinu Krajín , tak rýchlo získať bronz.

4. Naša cena nezahŕňa dane, DPH, alebo iné skryté poplatky.

Cena = výrobné náklady + poštovné (Žiadny príplatok)

Naše produkty sú vyrobené z kvalitných bronz a prírodného mramoru base, vhodný pre vnútorné a vonkajšie dekorácie, komerčné a rekreačné darčeky, svadobné dekorácie a výročie svadby darčeky.Bronzové výrobky sú 100% ručne vyrábané, každý výrobok skúsených profesionálnych remeselníkov, remeselne, výtvarné spracovanie, zabezpečenie kvality.Produkty využívajúce technológiu tvar zákon naše tradičné kovové sochy: "stratený vosk (stratený vosk metóda)," proces vznikol v Jarnom a Jesennom Období, sa datuje na viac ako dve tisíc rokov histórie.

Naše výrobky nielen klásť dôraz na zachovanie tradičnej estetiky, kladie väčší dôraz na umenie a remeslá, ktoré prechádzajú z ľudských emócií.V prirodzené veci, dostať design, inšpirácia, mať prírodný materiál.Závisí na samotný materiál, farba, textúra, ukazuje jednoduchú krásu.

Zdroj Západného umenia a civilizácie z antickej gréckej civilizácie.Starovekí Gréci obhajujúce ľudské krásy, že ľudské telo je na svete najkrajšie veci.Preto, niektoré môcť získať práva hrdina sochy sú založené na robustné telo je z formy.Neskôr v Rímskych časoch, Rimania veľmi rešpektovaný grécke umenie, dedia a preniesť starovekí Gréci zavedený systém umenia a umeleckých nápadov.Neskôr talianskeho Renesančného umenia, aby sa stal jedným z centier pre veľké množstvo umelcov, mnoho majstrov, sú Taliani, ako Leonardo da Vinci, Raphael, Michelangelo a viac.Ľudia si stále myslia, že krása ľudského tela je veľmi atraktívny

Spätná väzba

1. Náš systém sa nechať pozitívnu spätnú väzbu na kupujúceho, akonáhle kupujúci platí za tovar.

2. Z nejakého dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás na na vyriešenie akýchkoľvek problémov tam pred odchodom spätnú väzbu.Odpovieme vám hneď ako to bude možné.Veríme, že môžeme vyriešiť všetky druhy problémov pre vás.Príčiny budeme vám 5 hviezdičkové služby!

O nás

Náš pracovný čas: Čína času(GMT+8): pondelok až piatok 9:00 do 18:00 hod.Sme nefungujú dovolenku v Číne.Ak ste sa na nás obrátiť prostredníctvom správ, my vám odpovieme vám do 2 pracovných dní.

€122.20 €156.66

Zdieľať

Vedúci Buddha, Buddha Statu, Buddha Dekor, Big Buddha, Buddha Hlavu Ornament, Big Buddha Hlavu, Malý Buddha, Buddha Hlavu živice, Buddha Hlavu, Budhizmus.

Materiál Medi
Názov JINHONGBO
Regionálne Funkcie Čína
Tému Maskot
Vyhľadávanie