0 Recenzie SKU: h1070

HDMI video capture karty 4K HDMI digitalizačné karty

Skladom


LCC260 je HD HDMI audio a video zachytávanie a kódovanie karta začala Odkaz-karty spoločnosti.Jeho HDMI podporuje V1.4a verzia formát štandard, ktorý podporuje [email protected] video vstup.

LCC260 vysiela v HD HDMI video signál formáte mjpeg a H. 264 s vnútorným vysoko efektívne pevného encoder , a zaslať ho na hostiteľa cez USB.Pretože LCC260 integruje interný hardvér encoder, hostiteľ môže získať high-definition audio a video streamov za oveľa nižšiu cenu.Po audio-video dekódovanie údajov, výstup AV je stále výborná, ale dátový tok je podstatne menší, ktorý je veľmi vhodný pre prenosové siete, a skladovanie.

Na LCC260 výstup USB2.0 rozhranie, plug and play.Je to malé rozmery, ľahké a jednoduché použitie rozhrania.Tieto vlastnosti zaručujú, že LCC260 môžete spustiť na relatívne nízky výkon zariadenia pre širší rozsah a lepšiu použiteľnosť.

Okrem toho, že je veľmi dôležité, že bez ohľadu na to, video formát kódovanie formáte mjpeg alebo H. 264, prúd prenosové protokoly v súlade s UVC štandardný protokol, a audio stream v súlade s UAC štandardný protokol, tak, že LCC260 môžete spustiť na Windows/Linux/Mac/Android a iných operačného systému zariadenia.

LCC260 špeciálne optimalizuje kompatibilita s operačným systémom Android systémy, umožňujúce, aby boli kompatibilné s viac Android systémy, ako sú mobilné telefóny, tablety a profesionálne terminálov.

Na referrance materiály môžu byť stiahnuté z Baidu SkyDrive:

A referance video LCC260 v Win10 je :

€42.14

Zdieľať

Dac, Usb, Digitálne Analógový Audio Prevodník Digitálny, Elgato Stream Palube, Ios Hdmi Zachytiť Kartu, Paluba Prúd, Hdmi červená, Hdmi Led Pásy, Fotoaparát Microscop, Ati Digitalizačné Karty, Hdmi 1.3.

Zväzok Zväzok 1
Číslo Modelu LCC260
Druh Audio & Video
hmotnosť 30.6g
Kompatibilné Audio A Video Zariadenia Štýl Číslicovo-Analógový Prevodník (DAC)
Názov Značky linkardwell
Package Áno
Rozmery (Šxvxh)) 73X42X14
Vyhľadávanie